Günlük hayatın içinde, reklamalarını devamlı tekrarlayan ve kullanım ömrü uzun reklam tercihiniz promosyon bez çanta çözümleri için doğru adres uygun üretim maliyetleri sunan firma. Uygun promosyon ürünü ulaştığı mecralar ve bu alanlara ulaşmak için ödenen maliyetlerle orantılıdır. En düşük bütçe ile en geniş alana ulaşan ürün sizin için en ideal üründür. Bunun yanında mecrayı azaltarak kalite vurgunuzu arttırabilir bu esnek şekillendirmeyi siz istediğiniz gibi seçebilirsiniz. Tanıtımını yapmak istediğiniz ürün ve hizmet için baskılı promosyon bez çanta yaptırmanız basit ve etkili bir yöntemdir. Bu kadar basit bir objeyi önemli bir konuma yerleştirdiğimizi düşünebilirsiniz. Bu noktada deneyimlerinize güvenin. Alışveriş yaptınız, size farklı hiç görmediğiniz bir paket ürünü sundular, dikkatinizi çekmez mi? Kesinlikle dikkatinizi çekecektir. Alıştığınız ürünlerden farklı doku sizin algılarınızı tetikleyecektir. Bizim uzun süredir geliştirdiğimiz ürünlerde hedefimiz;  farklı dokuları, ilgi uyandıracak ambalajları uygun maliyetlerle üretmek. Bu çalışmalarımızın sonuçu 2010-2014 yılları Hazarfen Patent Projesi İstanbul birinciliğini almış ve devam ettirmekteyiz.

Promosyon Bez Çanta Üretimi

Değişen günümüz şartlarında ve ilerleyen teknolojiyle birlikte, sağlıklı bir hayat peşindeyken promosyon bez çanta size ne anlam ifade ediyor bilmiyoruz ama bizim için siz değerli müşterilerimiz için tasarlanan, çevre dostu, en sağlıklı, geniş hacimli, harika bez çantaları ifade ediyor. Çeşitli boyutlarda ve şekillerde, oldukça hacimli, farklı kulp ve biçim seçenekleriyle promosyon çanta sizler için tasarlanıyor. Hızla gelişen perakende sektöründe oldukça işe yarayacak olan promosyon bez çanta seçenekleri size en iyi hizmeti vermek için konforlu ve kullanışlı bir şekilde sıraya dizilmiş durumdalar.

Promosyon Çanta Fiyatları

Oldukça farklı şekilleri bulunan promosyon çanta arasında körüklü, ele geçmeli, hem körük hem ele geçmeli, file sepet şeklinde birçok model de bulunuyor. Ambalajlar, market torbaları, kulplu, büzgülü torbalar da seçenekler arasında mevcut. Her markaya, her sektöre hitap eden çantalar sayesinde markanızın yüzünü daha sıcak, daha sağlıklı, daha çevreci bir şekilde sunmuş olacaksınız. Üstelik tüm bunlara uygun maliyetlerle de sahip olabileceksiniz. Sizlere ve değerli müşterilerinize doğa dostu, ham bezden imal edilmiş, laminasyonlu %100 geri dönüştürülebilen harika çantalar tasarlıyoruz. Çalıştığımız birçok firmanın promosyon çantalarını zaten her yerde görmektesiniz. Bunlara sitemizden de ulaşabilirsiniz.

Promosyon Çanta Modelleri

Daha az ham madde kullanılıp imal edilen, daha uzun ömürlü, doğal baskılı bu çantalar sizin de hayır diyemeyeceğiniz bir konumdalar artık. Tüketim sektörünün güzel, çekici yanlarından biri de bu hoş çanta tasarımları. Birçok ödüle sahip, çevre dostu çantalarımızla her zaman hizmetinizdeyiz.