Çevreci bez çanta, renkli baskılı bez çanta modelleri tercih edilen promosyon taşıma çantası olarak kullanılıyor. Bez poşetler, dokusuz örgüsüz kumaştan, koton ham bezden üretilebilir. Farklı kumaşlar üzerine farklı baskı yöntemleri uygulanabilmektedir. Flekso, ofset yada tekstil baskı yöntemleri ihtiyaca göre bez torbalar üzerine uygulanmaktadır.

Marketler alışveriş sonrası kullanım için müşterilerine jüt yada nonwoven laminasyonlu çantaları sunmaktadır. Bu çantalar yapılan kaplama ile uzun ömürlü ve tekrarlı kullanıma uygundur. Alışverişlerde kullanılan çevreci çantalar tek kullanımlı taşıma çantalarının kullanımını azaltmakta, buda kaynak tüketimini ve doğaya terk edilen hammadde tüketimini azalttığı için çevre için olumlu etki yapmaktadır.

Alışverişlerinizde, Jüt çanta kullanın doğaya dost kalın. Marketlerin diğer tercihi modernize file olarak adlandırılan, bez market poşetleri yine çevre için kullanılan alışveriş torbalarıdır. Alışverişlerden günlük hayatın her noktasında tercih ettiğiniz çevreci ürünler geleceğimiz için büyük önem taşımaktadır. Firmamız çevreci taşıma çantaları konusunda yeni ürün ve yeni ürünlerin üretim makinaları konusunda çalışmakta. Yapmış olduğumuz çalışmalar ile 2010-2014 yılları arasında Hazarfen Projesi kapsamında Türk Patent İstanbul birincisi olan firmamız, ürettiği Çevreci Market Poşeti projesi ile TÜBİTAK' tan destek ve teşekkür almıştır.