Kurumsal

Üretime başlayalı 30 yılı geride bırakan bez çanta firmamız, çevre dostu ambalajlarda yoğunlaşmıştır

Firmamız Türkiye?de ambalaj sektörünün liderlerindendir ve kullandığı üretim teknolojilerinde çeşitli patentlere sahiptir. Çeşitli kuruluşların tanıtım faaliyetleri için Nonwoven, PP lamineli ve koton çantalar üretmekteyiz. Yerli ham madde kullanarak yüksek kaliteli ürünler üretmek için, seri imalat sisteminde ultrasonik kaynak teknolojisinden yararlanır.

Üretime başlayalı 30 yılı geride bırakan Bez çanta firmamız, çevre dostu ambalajlarda yoğunlaşmıştır. Ülkemizde binlerce kurumsal firmanın ambalaj tedarikçisi olan çanta firmamız, ihracattada ülkemizin konusunda öncü ihracatçısıdır. Üretim hedefimiz devamlı yeniliktir. Bu bizim için standart bir yenilikçilik cümlesi değildir,  araştırmanın göstergesi patent konusunda,  İstanbul Birinciliği gibi gururlandırıcı derece ödüllerimiz arasında yer almaktadır. Firmamız, hijyenik, çevre dostu üretimi ile sağlık ve sosyal değerlere gösterdiği saygıdan ötürü tercih edilen bir bez çanta, bez torba veya bez poşet tedarikçisidir.

Biz ileri teknoloji, yenilikçi ürünler, araştırma ve geliştirme projelerine yatırım yapıyoruz. Firmamız, bilim önderliğinde işbirliği ve yeniliklerle müşterinin farklı ihtiyaçlarına özel himet hizmet ve en yüksek kalitede ürün sağlamaya adamıştır. Teslimat tarihleri ve asgari maliyet prensibi sayesinde bilhassa Avrupa ve Kuzey Afrika pazarında rekabetçi avantaja sahiptir.