Gelişen dünyasının en büyük problemi çevre sorunları, değişen hayat stilinin sonucu artan tüketimin sonuçları doğaya geri dönülmez hasarlar vermeye başladı. Tüketimin arması, üretimin bu hızlı tüketime yetişmeye çalışması sonucunda verimlilik esasında ürünler kullanmamız gerekli. Doğaya hızlı terk edilen kısa ömürlü ürünler yerine daha çok kullanım imkanı veren ve geri dönüşebilen ürünlerin tercihi bu olumsuz tabloda doğa için yapabileceklerimiziz başlangıcı kabul edilebilir. Üretim konumuz çevre dostu ambalajlarda önceliğimiz verimlilik esası ve geri dönüştürülmüş yada geri dönüştürülebilir malzeme ile üretim yapmak.

Birincil özelliği çevre dostu olmak olan ambalajlarımızda yoğunlukla PP ham made kullanmaktayız. Bunun yanında doğal koton ve özel kumaş alternatifleride ambalaj üretimimizde mümkün. Bez çanta fiyatları kullanılan ham made ile temelden ilişkili olduğu için kullanılacak kumaş maliyetleri etkilemektedir. Geri dönüşümlü ve geri dönüştürülebilen PP ham made kullanarak patentli teknolojimiz ile ürettiğimiz ultrasonik kaynaklı bez çantalarımız sektörde maliyet ve kullanım analizi yapıldığında en verimli sonucu veren taşıma çantalarıdır. Biz, gerçekleştirdiğimiz Ar-Ge çalışmaları sonucunda Uluslararası Patent ile belgelendirdiğimiz Ultrasonik Kaynaklı tela bez çantalar artık oldukça yaygın. Uzun yıllardır kullanıla gelen ambalaj ürünlerinde artık aranılan birinci özellik çevre dostu olması. İşte bu noktada bez çanta en önemli taşıma ambalajı olarak karşımıza çıkıyor. Günlük kullanımda, taşıma çantaları hayatımızın içinde fark etmediğimiz yardımcılarımız. Bu uzun kullanım süreci, bez çantaların promosyon özelliğini ön plana çıkarmaktadır. Gelişen promosyon ambalaj talepleri ürün kullanımının hızla artmasını sağlamıştır. Bütünleşen ürün özellikleri ve kullanım reklam avantajı sektörünün gelişmesini sağlamıştır. Farklı üretim teknikleri ile maliyetleri düşürülmeye çalışılmıştır.

Bez çanta fiyatları, tela kumaş ( non woven ), jüt kumaş ( pp sentetik örme ), koton ( ham bez ) modellerine göre değişmektedir. En uygun maliyeti olan ürün ultrasonik kaynaklı tela çantadır.