Bez çanta üretiminde lider olan firmamız 10.000 m2' ye yaklaşan üretim alanına, tam entegre tesise sahiptir.

Nonwoven kumaşa baskı için özel olarak üretilen flekso baskı makinalarımızla, kumaş üzerine yapılabilecek en hassas baskıları en düşük maliyetle flekso olarak yapmaktayız. Rulodan ruloya yapılan baskılar kesim için hazır şekilde depolanmaktadır. Bez çanta üretimi, hassas baskı ve kaliteli baskı ihtiyacına doğru mürekkepleri kullanmaktayız.

İki farklı esnek malzemeyi birleştirdiğimiz yine kendi tasarım ve montajımız laminasyon makinamız ile birleştirme işlemleri yapmaktayız. Ödüllü makinamız Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı?ndan Verimlilik Ödülü almış çevreci bir laminasyon makinasıdır.

Geniş en dilimleme makinamız ile istenilen enlerde malzeme dilimlemeleri körük biye ve gövde için çeşitli enlerde dilimlemeler ve aktarmalar yapabilmekteyiz.

Tübitak destekli olarak ürettiğimiz makinamız başta olmak üzere onlarca üretim hattı ile Avrupa'nın en yüksek üretim kapasitelerinden birine sahibiz. Makinalarımızın isimleri Eco2- Eco3-Eco4... gibi ürettikleri çevre dostu ürüne uyumlu şekilde makina bölümü tarafından belirlenmiştir. Ortalama bir kesim makinamız 2 metre eninde 14 metre uzunluğunda ve 2 metre yüksekliğindedir. Bu makinalar genellikle iki operatör tarafından çalıştırılır. Ortalama hızları dakikada 80 çantadır.

Makina bölümümüzün ürettiği manuel üretim makinaları ile modeline göre çantalara son şekli verilmektedir. Bu aşamadan sonra ürünler kalite kontrolleri yapılıp sevk deposuna gönderilir. Bez çanta üretimi için farklı model ihtiyaçlarına cevap verdiğimiz bölüm manuel işlemlerdir.

Ürünün tasarım aşamasından başlayan süreç sevk deposuna kadar devam eder. Mal kabulde hangi ürün için hangi ham maddenin kullanılacağı ve ürün lotları netleştirildikten sonra ham madde kontrolleri yapılan ürün, üretim sahasına alınır ve her işlemden sonra kontrolden geçirilir.

Firmamız tedarikçilerinden aldığı ham madelerin mal kabulünü dört tır kapasiteli parkında yapmaktadır.

Türkiye ve yurtdışı sevklerin tamamı entegre fabrikamızın depo bölümünden yapılmaktadır. Merkezi konumumuz sayesinde İstanbul içi sevklerde ve mal alımlarda ulaşılabilir depomuzdan mal alımlarınızı kolaylıkla yapabilirsiniz. ulaşım bilgileri ve harita iletişim sayfamızda mevcuttur.

Firmamızın felsefesinde Ar-Ge üretimin kalbidir ve Ar-Ge' nin yapıldı yer makina bölümüdür. Farklı ihtiyaçlara çözüm ve yeni ürün arayışları mühendislerimiz tarafından çizilir, teknik ekibimiz tarafından uygulanır. Makina bölümüzde CNC torna, torna, freze ve metal işlemede gerekli bütün teçhizat mevcuttur. Elektronik ve mekanik teknik elemanlarımızla üretimdeki ve yeni makinaların devamlı çalışmasını takip etmekteyiz.